Jak se stát ještě lepším
a úspěšnějším zdravotníkem
SOFT SKILLS ONLINE

Zlepšením vzdělanosti a povědomí o  důležitosti soft skills u zdravotníků chceme dosáhnout jejich vyšší pracovní spokojenosti.

Záleží nám nejen na odbornosti, ale především lidskosti. 

Nebaví Vás číst dlouhé knihy a články o osobním rozvoji? Chcete se zlepšit v komunikaci, umět si lépe rozvrhnout čas, pracovat se stresem, kritikou, umět správně pochválit a ještě mnohem a mnohem víc?

Výborně, připravili jsme přímo pro Vás online kurz plný důležitých informací zamířených přesně do zdravotnictví.

Kurzy dělané s respektem a úctou ke všem zdravotníkům a jejich práci.

V rámci členství ve spolku Spokojení zdravotníci získáváte kurz dle své preference ZDARMA.

Nabídka online kurzů
Přehrát video

Proč je náš kurz jedinečný?

icon-6.png
Od zdravotníků pro zdravotníky

Zdravotníci se vzděláním v oblasti soft skills a leadershipu, cílí informace přesně tam, kde jsou nejvíce potřeba, známe zdravotnictví, známe soft skills.

icon-7.png
Dostupné kdykoliv a kdekoliv

Online forma umožňuje věnovat se kurzu kdykoliv máte čas a chuť. Přesně tak jak si sami přejete.

icon-8.png
Atraktivní forma a praktické informace

Nechceme nudit dlouhými texty, Váš čas je cenný, využijme ho na maximum. Čekají Vás krátká videa s maximem užitečných informací, doplněná o zajímavosti.

icon-4.png
Jednoduchost

Po uhrazení členského poplatku ihned získáte svůj přístup a už nic nebrání Vaší cestě k vyšší pracovní spokojenosti. Jednodušší už to být nemůže. Žádné testy, žádný stres. Jen užitečné informace.

Náplň Našich kurzů

Na co se můžete těšit?

Všechny kurzy jsou přímo pro zdravotníky, od zdravotníků, ve spolupráci s dalšími odborníky, doplněné o praktické přílohy.

Soft skills pro lékařky a lékaře

Jak se stát ještě lepším a úspěšnějším lékařem I. a II.

První část kurzu se zaměřuje na důležitost soft skills v medicíně, na emoční inteligenci lékaře a její využití, na komunikaci, tvorbu týmů, týmovou spolupráci, týmové role, kariéru a hodnocení práce a výkonu. Kromě video lekcí se můžete těšit také na praktické přílohy ke každé jednotlivé lekci.

Druhá část kurzu volně navazuje na kurz první. Zaměřujeme se na motivaci k práci, sebemotivaci, chování v emočně vypjatých situacích, na předávání zkušeností, mentoring, na vztah mezi lékaři a sestrami/bratry, na efektivní kritiku, její dávání i přijímání, zvládání stresu akutního i chronického, metodu INNER game a také na roli žen, lékařek ve zdravotnictví. Opět maximálně jednoduše, maximálně do zdravotnictví, maximálně poutavě, s praktickými přílohami. 

Jak se stát ještě lepší a spokojenější zdravotní sestrou / bratrem

Soft skills pro zdravotní sestry a bratry

Kurz pro všechny zdravotní sestry a bratry. Informace zpracované ve spolupráci se zdravotními sestrami a porodními asistentkami. Lekce zaměřené na důležitost soft skills, na komunikaci nejen mezi nelékařskými pracovníky, ale právě i mezi lékaři a nelékaři. Nezapomínáme ani na  kapitolu, která se týká konfliktů na pracovišti, stresu, syndromu vyhoření, práci se stresem nebo vzájemnou spolupráci v týmu.

Všechny video lekce jsou doplněné o praktické přílohy, které můžete využít jednoduše a každý den.

Nastavení mysli

Kurz, který Vám změní život

Kurz, který vysvětluje osobní nastavení mysli v případě růstového a fixního myšlení. Otevře Vám oči, jak je možné přistupovat k obtížným životním situacím, abychom zachovali svoji vlastní sebedůvěru, sebeúctu a vytěžili i z problémů a chyb maximum pro naši vlastní budoucnost. 

Jak to funguje

Už jste si vybrali svůj kurz ?

Skvěle....tak jdeme na to!

Naše kurzy připravujeme pod záštitou neziskové organizace Spokojení zdravotníci.

Kurz získáváte zdarma k Vašemu ročnímu členství v organizaci Spokojení zdravotníci, máte přístup nejen ke kurzu, ale i k novinkám v rámci celé organizace a dalším výhodám.  Připravujeme pro Vás zajímavostem v oblasti duševního rozvoje, soft skills, motivace, komunikace, vedení a řízení lidí a dalších oblastí, a to všechno zaměřené speciálně na zdravotníky.

Záleží nám na Vaši spokojenosti, vážíme si Vaší práce a chceme Vám ji maximálně ulehčit.

SOFT skills online

Líbí se vám, co děláme?

Chcete nás podpořit?
Napsat nám nebo se přidat do týmu?
Skvělé, moc si toho vážíme!